| استحکام - قدرت | استحکام کششی بالا |
|---|---|
| منکر | 50D-300D |
| مواد | PET (پلی اتیلن ترفتالات) |
| بسته بندی | بوبین پلاستیکی |
| چرخش | پیچش کم |
| ویژگی | نفوذ هوا بزرگ |
|---|---|
| تراکم | 0.92 G/cm3 |
| مقاومت گرما | مقاومت حرارتی بالا |
| منکر | 50D-300D |
| استحکام گره | قدرت گره قوی |
| استفاده | کمربند خشک اسپریال پلی استر |
|---|---|
| چرخش | پیچش کم |
| قطر | 0.08mm-0.3mm |
| رنگ | سفید، سیاه، یا سفارشی |
| استحکام - قدرت | استحکام کششی بالا |
| ازدیاد طول | ازدیاد طول کم |
|---|---|
| مواد | PET (پلی اتیلن ترفتالات) |
| استحکام گره | قدرت گره قوی |
| مقاومت گرما | مقاومت حرارتی بالا |
| ویژگی | نفوذ هوا بزرگ |
| مواد | PET (پلی اتیلن ترفتالات) |
|---|---|
| منکر | 50D-300D |
| بسته بندی | بوبین پلاستیکی |
| قطر | 0.08mm-0.3mm |
| رنگ | سفید، سیاه، یا سفارشی |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥20٪ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥20٪ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| هدایت حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در شکست | 45 ≥ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| هدایت حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در شکست | 45 ≥ |