| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| نوع نخ | مونونوکلئوز |
|---|---|
| ازدیاد طول | بالا |
| رنگ ها | درخواست کنید |
| تراکم | 1.14 |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| طول نخ | درخواست کنید |
|---|---|
| رنگ نخ | درخواست کنید |
| نوع نخ | تک رشته ای |
| استحکام نخ | بالا |
| منکر نخ | درخواست کنید |
| استفاده | صفحه فیلتر |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | عالی بود |
| کاهش گرمای خشک | ≤8% ((180 °C/8min) |
| انعطاف پذیری | بالا |
| درخواست | دستگاه اکسترودر |
| الگوی | شفاف |
|---|---|
| نوع نخ | نایلون 6 |
| تحویل | ظرف 15 روز بعد از پرداخت ارسال ميشه |
| بسته بندی | کارتن، پالت، سفارشی |
| تراکم | 0.92 G/cm3 |
| مشخصات | 50D |
|---|---|
| درخواست | شبکه های ماهیگیری، نخ دوختن، برس، و غیره. |
| مشخصات | 15D/1F |
| الگوی | شفاف |
| یکنواختی | صاف |
| مشخصات | 50D |
|---|---|
| درخواست | شبکه های ماهیگیری، نخ دوختن، برس، و غیره. |
| مشخصات | 15D/1F |
| الگوی | شفاف |
| یکنواختی | صاف |