| نوع نخ | نایلون 6 |
|---|---|
| رنگ | سفید، سیاه، سفارشی |
| مشخصات | 15D/1F |
| یکنواختی | صاف |
| مشخصات | 50D |
| کاهش گرمای خشک | ≤8% ((180 °C/8min) |
|---|---|
| الگوی | شفاف |
| استفاده کنید | بافندگی، بافندگی، خیاطی |
| کد HS | 5404110010 |
| نام ماده | پارچه های آکریلی |
| مشخصات | 15D/1F |
|---|---|
| مشخصات | 50D |
| نوع | تک رشته ای |
| نام ماده | پارچه های آکریلی |
| نوع نخ | نایلون 6 |
| کاهش گرمای خشک | 8 تا 16% ((200 °C/15 دقیقه) |
|---|---|
| استفاده کنید | بافتن و بافتن |
| استحکام - قدرت | بالا |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| مقاومت شیمیایی | خوب |
| درجه | درجه AA |
|---|---|
| درخواست | تورهای ماهیگیری، پارچه فیلتر، طناب و غیره |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | عالی بود |
| کاهش گرمای خشک | 8 تا 16% ((200 °C/15 دقیقه) |
| ویژگی | استحکام بالا، ازدیاد طول کم |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | عالی بود |
|---|---|
| درجه | درجه AA |
| کاهش گرمای خشک | 8 تا 16% ((200 °C/15 دقیقه) |
| درخواست | تورهای ماهیگیری، پارچه فیلتر، طناب و غیره |
| استحکام - قدرت | بالا |
| مقاومت گرما | خوب |
|---|---|
| ویژگی | استحکام بالا، ازدیاد طول کم |
| استفاده کنید | بافتن و بافتن |
| استحکام - قدرت | بالا |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| ویژگی | استحکام بالا، ازدیاد طول کم |
|---|---|
| مقاومت گرما | خوب |
| بسته بندی | کارتن |
| درجه | درجه AA |
| درخواست | تورهای ماهیگیری، پارچه فیلتر، طناب و غیره |
| درخواست | تورهای ماهیگیری، پارچه فیلتر، طناب و غیره |
|---|---|
| ازدیاد طول | 10 تا 25 درصد |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | عالی بود |
| استحکام - قدرت | بالا |
| کیفیت | درجه AAA |
| کاهش گرمای خشک | 8 تا 16% ((200 °C/15 دقیقه) |
|---|---|
| درخواست | تورهای ماهیگیری، پارچه فیلتر، طناب و غیره |
| ازدیاد طول | 10 تا 25 درصد |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| رنگ | شفاف |