| رنگ | رنگ های مختلف |
|---|---|
| قطر | متفاوت است |
| مواد | پلی استر |
| جذب رطوبت | آره |
| نوع | نخ مونوفیلامنت پلی استر |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| مواد | نخ نایلون تک رشته ای PA6 |
| نقطه ذوب | 210 درجه سانتیگراد |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | عالی بود |
| تعداد نخ | 15D-2000D |
| رنگ | سفید، سیاه، قرمز، سبز، آبی، زرد و غیره |
|---|---|
| تراکم | 1.14-1.18 گرم بر سانتی متر مکعب |
| قطر | 0.08mm-1.5mm |
| مواد | نخ نایلون تک رشته ای PA6 |
| مقاومت در برابر روغن | عالی بود |
| استحکام - قدرت | بالا |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | خوب |
| کاهش گرمای خشک | 8 تا 16% ((200 °C/15 دقیقه) |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| درجه | درجه AA |
| قطر | 0.08 میلی متر |
|---|---|
| رسانایی گرمایی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥20٪ |
| استحکام گره | قدرت گره قوی |
|---|---|
| استفاده | کمربند خشک اسپریال پلی استر |
| درخواست | بافندگی، بافندگی، خیاطی، گلدوزی و غیره |
| چرخش | پیچش کم |
| رنگ | سفید، سیاه، یا سفارشی |
| مواد | PET (پلی اتیلن ترفتالات) |
|---|---|
| قطر | 0.08mm-0.3mm |
| ویژگی | نفوذ هوا بزرگ |
| چرخش | پیچش کم |
| مقاومت گرما | مقاومت حرارتی بالا |
| تراکم | 0.92 G/cm3 |
|---|---|
| استفاده | کمربند خشک اسپریال پلی استر |
| درخواست | بافندگی، بافندگی، خیاطی، گلدوزی و غیره |
| مقاومت گرما | مقاومت حرارتی بالا |
| ویژگی | نفوذ هوا بزرگ |
| منکر | 100D-1000D |
|---|---|
| مقاومت آب | بالا |
| مقاومت حرارتی | -40-80 ℃ |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| مقاومت شیمیایی | عالی بود |
| مقاومت آب | بالا |
|---|---|
| درخواست | شبکه های ماهیگیری، شبکه های کشاورزی، شبکه های صنعتی، طناب و غیره. |
| مقاومت حرارتی | -40-80 ℃ |
| ازدیاد طول | 10 تا 20 درصد |
| مقاومت شیمیایی | عالی بود |