| مقاومت UV | بالا |
|---|---|
| رنگ | سفید، سیاه، قرمز، آبی، سبز، زرد و غیره |
| قطر | 0.1mm-3.0mm |
| ازدیاد طول | بالا |
| انعطاف پذیری | بالا |
| مقاومت UV | بالا |
|---|---|
| رنگ | سفید، سیاه، قرمز، آبی، سبز، زرد و غیره |
| قطر | 0.1mm-3.0mm |
| ازدیاد طول | بالا |
| انعطاف پذیری | بالا |
| قطر | 0.08 میلی متر |
|---|---|
| رسانایی گرمایی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥20٪ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥20٪ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥20٪ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| هدایت حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در شکست | 45 ≥ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| هدایت حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در شکست | 45 ≥ |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |
| قطر | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| رسانایی حرارتی | 0.25 W/m·K |
| مقاومت در برابر سایش | عالی بود |
| تراکم | 1.38 گرم بر سانتی متر مکعب |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥45% |